• Informacja

• Informacja dla Rodziców dotycząca zwrotu kosztów wyżywienia w przypadku nieobecności dziecka.

• Tydzień Bibliotek

• Z okazji przypadającego w dniach 8-15. maja Tygodnia Bibliotek nasi uczniowie pod opieką Pani Małgorzaty Dragosz przygotowali inscenizację - sąd nad książką. Prokurator i jego świadkowie mieli wiele argumentów na poparcie tezy, że książka to już przeżytek, ale na szczęście obrona wraz ze swoimi świadkami nie dawała za wygraną. Wyrok mógł być tylko jeden - książka jest nie do zastąpienia. Dziękujemy za to ciekawe i pouczjące przedstawienie.

• Święto Konstytucji Trzeciego Maja

• 30 kwietnia, tuż przed weekendem majowym, uczestniczyliśmy w uroczystym apelu z okazji Święta Konstytucji Trzeciego Maja.

Akademię rozpoczęto od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie uczniowie wysłuchali wierszy i piosenek o tematyce patriotycznej, przygotowanych przez szóstoklasistów pod opieką Pana Gawła Tyrpy.

Cała społeczność szkolna pamiętała o odświętnym stroju.