• Finał Konkursu Szopek

• Przedszkolaki z naszej szkoły pod opieką Pani Beaty Nieckuli i Pani Kamili Jabcoń zdobyły wyróżnienie w Powiatowym XXII Konkursie Szopek Tradycyjnych i Krakowskich w Sieprawiu. Gratulujemy!

• Wizyta Świętego Mikołaja i wycieczka do Suchej Beskidzkiej

• Kiedy za oknami w śniegu zasną drzewa,

Kiedy nad polami wiatr o zimie śpiewa

Przyjedź do nas Mikołaju, Mikołaju...

6. grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. Wszyscy grzeczni uczniowie otrzymali prezenty. Radości nie było końca! Dziękujemy, Święty Mikołaju!

Trzecia klasa natomiast wybrała się tego dnia na wycieczkę do Suchej Beskidzkiej. Uczniowie oglądali w kinie film pt. "Życzenie" i brali udział w warsztatach czytelniczych w Bibliotece Pedagogicznej.

• Andrzejki

• 30. listopada obchodziliśmy w naszej szkole andrzejki. Tego dnia odbyły się tradycyjne wróżby andrzejkowe. Ciekawscy mogli (z przymrużeniem oka) dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości, co wywołało uśmiech na niejednej twarzy. Następnie uczniowie dobrze się bawili na zabawie tanecznej.

• Wycieczka do Myślenic

• 24. listopada dzieci z grupy przedszkolnej i klasy I uczestniczyły w wycieczce do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Najpierw odbyły się tam warsztaty rękodzielnicze z malowania na plexi. Następnie najmłodsi uczniowie naszej szkoły oglądali spektakl "Kot w butach". Po dniu pełnym wrażeń, wszyscy wrócili do domów z dobrymi wspomnieniami i pięknymi obrazami.