• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów dodano materiały z informatyki.

W zakładce Dla uczniów/język polski podano kody do wsipnet. dla klas 6a, 6b, 7 i 8.

• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów zamieszczono materiały na tydzień 30.03.-03.04.2020 r. Materiały dotyczą: historii, wos, wdżwr, edb, doradztwa zawodowego, techniki,  muzyki, plastyki, religii, wf, oddziału przedszkolnego, zajęć korekcujno-kompensacyjnych i logopedii. Brakujące materiały zostaną uzupełnione dzisiaj w godzinach póżniejszych.

• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów zamieszczono materiały na tydzień 30.03-3.04. Nowe materiały zamieszczono dla: j.polskiego, matematyki, fizyki i chemii, j. niemieckiego i j. angielskiego do klasy 8, kształcenia zintegrowanego, przyrody i biologii, geografii.

• Dla ósmoklasistów - egzamin próbny

• W zakładce Dla uczniów dodano do pobrania: arkusze egzaminu próbnego, kartę odpowiedzi i edytowalny plik do zapisywania odpowiedzi (Word). Zachęcamy uczniów klasy ósmej do udziału w egzaminie próbnym!

• Podano listy dzieci zakwalifikowanych do odziału przedszkolnego i do klasy I.

Wkrótce zostanie ogłoszona rekrutacja uzupełniająca do oddziału przedszkolnego przy SP nr 2 im. St.Marusarza w Tokarni

• INFORMACJA O NAUCZANIU ZDALNYM

Ministerstwo Edukacji Narodowej zmieniło przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Określono zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzono możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy obowiązują od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Podstawa prawna

1. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

2. Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Informacja

W czasie ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

Informujemy, że nauka zdalna będzie realizowana poprzez stronę internetową szkoły (jak dotychczas). W zakładce Dla uczniów będą zamieszczane materiały do poszczególnych zajęć i poszczególnych klas.

Nauczyciele będą starali się dostosować podawane treści, tak aby zajęcia były zróżnicowane  i dostosowane do wieku i możliwości psychofizyczne ucznia. Nauka będzie realizowana również poprzez różne platformy dostępne w sieci np. epodrecznik.pl czy wsipnet.pl.

Kontakt z dyrektorem i nauczycielami jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną, telefonicznie lub w mediach społecznościowych.

Prosimy rodziców, aby przygotowali dla dzieci miejsca do pracy i zapewnili im odpowiednie warunki podczas samodzielnej nauki.

O szczególne skupienie i systematyczną pracę prosimy uczniów klasy ósmej, którzy przygotowują się do tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

Pamiętajmy o zasadach określonych przez polski rząd, dbajmy o siebie i innych.

#zostańwdomu

Piotr Kosiba

• Dla uczniów klasy 5

• Wszystkich uczniów klasy 5 bardzo proszę o przesłanie na adres e-mail: matematyka5@sp2tokarnia.pl potwierdzenia, że zapoznali się z materiałami do matematyki (chciałbym poznać Wasze adresy e-mail - chciałbym abyście dolączyli do klasy na portalu wsipnet.pl).

Bądźcie zdrowi i pamiętajcie #ZostańWDomu.

Piotr Kosiba

• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów dodano materiały z matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych i rewalidacji indywidualnej.

• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów zmodyfikowano zakładki: j.polski, technika, muzyka, plastyka, kształcenie zintegrowane (kl. I-III).

• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów zmodyfikowano zawartość zakładek: język polski, fizyka i chemia, matematyka, przyroda i biologia, edb i wos, religia, plastyka, geografia, wf, muzyka. Wkrótce dalsze materiały.

• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów dodano zakładkę biblioteka i oddział przedszkolny oraz udostępniono arkusz dla klas szóstych z matematyki.

• Dla uczniów

• W zakładce Dla uczniów dodano nowe materiały z wos, j.niemieckiego, j.angielskiego, techniki, muzyki, religii, wych. fizycznego, kształcenia zintegrowanego, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, logopedii i rewalidacji.