• Olimpiada klas I-III

• W dniu 22.03.2023 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tokarni odbyła się Gminna Olimpiada Sportowa klas I-III.           W sportowej rywalizacji wzięły udział dzieci z 5 szkól z terenu Gminy.        Celem Olimpiady było aktywne uczestnictwo dzieci w zawodach zręcznościowych i sprawnościowych. Rywalizacja wśród najmłodszych była niezwykle wyrównana, a przy tym pełna zabawy. Dzieci dobrze radziły sobie    z przygotowanymi konkurencjami, pokonując je niezwykle szybko i dokładnie           (na miarę swoich możliwości).                                                                             Po zakończeniu zwycięskie drużyny otrzymały puchary, a pozostali zawodnicy pamiątkowe dyplomy i medale.

• KONKURS WIELKANOCNY

• Zachęcamy do udziału w konkursie na "Ozdobę Wielkanocną" (stroiki, pisanki, palmy, kraszanki, ozdoby na stół i okno). Celem konkursu jest kultywowanie tradycjiŚwiąt Wielkanocnych, oraz rozwijanie kreatywności i zdolności uczniów.

Termin składania prac : Do 24.03.2023r. (tylko prace dostarczone w terminie będą brane pod uwagę w konkursie). Prace należy składać w bibliotece lub oddziale przedszkolnym.

Ważne: wszystkie prace zostaną przekazane na szkolny kiermasz Wielkanocny.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

SZKOLNY KIERMASZ WIELKANOCNY

RADA RODZICÓW SERDECZNIE ZAPRASZA NA SZKOLNY KIERMASZ WIELKANOCNY NA KTÓRYM BĘDZIE MOŻNA ZAKUPIĆ OZDOBY I DEKORACJE WIELKANOCNE. ZEBRANE PIENIĄDZE ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA POTRZEBY SZKOŁY. KIERMASZ RUSZA  27 MARCA DO 5 KWIETNIA 2023R.

ZAPRASZAMY!