• WIGILIA SZKOLNA

• Tuż przed świętami Bożego Narodzenia (22 grudnia) spotkaliśmy się na sali gimnastycznej, by obejrzeć Jasełka, wspólnie kolędować oraz usiąść przy wigilijnym stole. Po części artystycznej życzenia dla całej społeczności szkolnej złożyli: Pani Dyrektor Barbara Bal, Pan Wójt Marek Kluska oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Klaudia Zięba. Nie zabrakło również łamania się opłatkiem i poczęstunku złożonego z potraw wigilijnych.

Wspólnie spędzony czas wprowadził wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości i życzliwości.

• REJONOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

• 11.01.2023r. odbył się w Nowym Targu  Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego - rywalizacja drużynowa.W zawodach brali udział uczniowie z 4 powiatów.Nasza drużyna w składzie : Wiktoria Dragosz i Sara Wojtasik z kl.6 zdobyła I miejsce oraz awans do zawodów wojewódzkich. Uczennice naszej szkoły są również mistrzyniami powiatu myślenickiego w tenisie stołowym.

W rywalizacji indywidualnej na zawodach rejonowych Sara Wojtasik zajęła IV miejsce, a Wiktoria Dragosz VI miejsce. Awansowały do zawodów wojewódzkich.

• KONKURS SZOPEK

• .

Serdecznie zapraszamy uczestników wraz z rodzicami i opiekunami na podsumowanie etapu gminnego XXI Konkursu Szopek Tradycyjnych i Krakowskich w niedzielę 29 stycznia o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Kliszczackiego Centrum Kultury (budynek OSP Tokarnia).

Bartłomiej Dyrcz

Kliszczackie Centrum Kultury