• XXI KONKURS SZOPEK TRADYCYJNYCH I KRAKOWSKICH W SIEPRAWIU

• W dniu 18.12.2022 r. w Sieprawiu odbył się XXI finał konkursu Szopek Tradycyjnych i Krakowskich. Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawczyniami zajęli miejsca izdobyli nagrody:

I miejsce w kategorii klasy 4-6 zdobyła klasa 4

II miejsce w kategorii klasy 7-8 i klasy ponadpodstawowe zdobyła klasa 7.

Serdecznie gratulujemy.

• KONKURS BOŻONARODZENIOWY

• KONKURS

„OZDOBA BOŻONARODZENIOWA”

Termin składania prac: do 9. XII 2022r.

Prace należy składać w bibliotece lub

do P. Joanny Wróbel- Majchrzak i P. Katarzyny Mruk.

Regulamin:

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie                           SP2 im. St. Marusarza w Tokarni.
            2. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji Bożego Narodzenia, oraz rozwijanie kreatywnych zdolności uczniów.
            3. Tematyka i warunki- tematem konkursu są ozdoby Bożonarodzeniowe(stroiki, szopki, ozdoby na choinkę, dekoracje świąteczne). Technika prac jest dowolna.
            4. Jako kryteria oceniania będzie brana pod uwagę estetyka pracy,  kreatywność, pomysłowość.
            5. Rozstrzygnięcie konkursu 12.XII 2022r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

UWAGA wszystkie prace konkursowe zostaną przeznaczone na kiermasz Bożonarodzeniowy w naszej szkole, który będzie trwał od 12.XII 2022r.

Organizatorzy:

Katarzyna Mruk