• Dnia 20 lutego 2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Dzieci z klas 0-III przebrane w różnorodne, kolorowe stroje bawiły się w rytm muzyki.  Dziewczynki ubrane w balowe suknie księżniczek, wróżek, czarownic i postaci z bajek w doskonałych nastrojach pląsały po parkiecie. Chłopcy wybrali stroje postaci z bajek, rycerzy, piratów,  i policjantów. Podczas trwania zabawy w klasach odbyły się również konkursy, które dały dzieciom wiele radości i satysfakcji.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku dla dzieci.

• REKRUTACJA

• Ważne informacje i dokumenty do pobrania w zakładce: INFORMACJE - DLA RODZICÓW - REKRUTACJA.

• MAŁOPOLSKA TARCZA ANTYKRYZYSOWA

•  W naszej szkole od lutego 2023 roku będą prowadzone zajęcia w ramach projektu: „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych" – Grant 3.

Realizujemy zajęcia z matematyki, języka angielskiego oraz kodowania i robotyki - technologie TIK.